Atelier.101 - Ing. arch. Klára Trnková, autorizovaná architektka Brno - návrhy a realizace interiérů, projekty staveb

Publikace

kliknutím zvětšíteKniha MODERNÍ KOUPELNY

Snad každý z nás začíná ráno v koupelně. Prostředí této místnosti tak může mít vliv na to, s jakou náladou do nového dne vykročíme. Koupelna není jen místem očisty, ale i odpočinku a nabírání nových sil. Někdo ve sprše vylepšuje své pěvecké nadání, jiný ve vaně relaxuje s knihou, nebo dokonce sleduje televizi…. Koupelna je zkrátka důležitou součástí našeho života a ve svém současném, moderním pojetí nabízí stále více možností, jak ji zařídit a vybavit.

kliknutím zvětšíteKniha MODERNÍ PANELOVÝ BYT

Současný panelový dům už většinou není onen klasický předrevoluční „panelák“ – šedá krabice, jedna od druhé k nerozeznání. A mění se nejen vzhled domu – stále více roste také zájem o rekonstrukce bytových jader a změny v prostorovém uspořádání bytů. V knize je představeno 17 moderních panelových bytů navržených českými architekty a architektkami.

kliknutím zvětšíteKniha BAZÉNY – KOMPLETNÍ PRŮVODCE

Kniha je praktickým rádcem a průvodcem světem bazénů, současných trendů, materiálů, zastřešení, vybavení, doplňcích bazénů, vytápění a praktických rad pro provoz a údržbu.kliknutím zvětšíteKniha NOVÉ TRENDY V KOUPELNÁCH

V publikaci Nové trendy v koupelnách autoři podrobně zmapovali novinky na našem trhu týkající se zařizovacích předmětů, baterií, obkladů apod. Rozšířili také kapitolu o koupelnách pro handicapované a zajímavá pro čtenáře bude jistě zcela nová problematika koupelen pro malá ubytovací zařízení a fitness centra.

kliknutím zvětšíteKniha REKONSTRUKCE KOUPELEN

Publikace podává pomocnou ruku všem, kdo se chystají rekonstruovat koupelnu a WC v panelových domech, v rodinných a vilových domech a v podkrovních prostorách.kliknutím zvětšíteKniha KUCHYNĚ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě. Tvoří součást obytného prostoru, ve kterém se vaří a konzumuje, ale zároveň je místem setkávání, příjemného posezení a pobytu dětí. V knize čtenář najde nejen základní zásady řešení kuchyní s ohledem na jejich velikost, ale také řazení funkčních ploch a jejich návaznosti. Rozsáhlá kapitola je věnována také spotřebičům užívaným v kuchyních, jejich umístění a novinkám na trhu.

kliknutím zvětšíteČasopis ATELIÉR OTVOROVÝCH VÝPLNÍ, IZOLACÍ A VYBAVENÍ STAVEB

V jednotlivých vydáních autoři prezentovali své články v kapitole Technické vybavení staveb. Věnovali se zde tématům jako jsou Aktuální trendy ve zdravotně technických zařízeních nebo Regeneraci hygienických místností v panelových domech apod.


kliknutím zvětšíteČasopis BAUMEISTER

V roce 1995 působila Klára Trnková jako praktikant v architektonické kanceláři A2 – Lydia Lehner und Franz Robold v bavorském Regensburgu. V červenci tohoto roku vyšel v Německu odborný časopis Baumeister, ve kterém byly prezentovány významné projekty arch. kanceláře A2 Lehner und Robold. Na některých z nich Klára Trnková rovněž spolupracovala.


Všechna práva vyhrazena © atelier.101 | 2006